Hamarosan kezdődik a V4-es kormányfők sajtótájékoztatója – kövesse az Origón!

Gödöllőn egyeztetett a cseh, a szlovák, a magyar és a lengyel miniszterelnök.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest