Megszólaltak az óbudai kannibál ismerősei: Mindig is egyértelmű volt, hogy valami nincs rendben a fejében

A helyiek elmondása szerint azt terjesztette magáról, hogy boncmesteri végzettséggel bír. Az Origónak a beteghordozó egykori tanítója is megszólalt.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest