Idén a győri Széchenyi István Egyetem fogja össze a felsőoktatás jövőjéről szóló egyik legnagyobb nemzetközi eseményt, a QS Higher Ed Summit: Europe konferenciát. A Győri Innovációs Parkban tartott nyitónapon több mint száz szakember gyűlt össze a világ minden tájáról, hogy meghallgassa Michael Breme, az Audi Hungaria elnökének előadását a helyi gyár lehetőségeiről, az egyetemmel közös projektjeikről, illetve hogy megvitassák, milyen kihívásokkal kell megküzdenie a felsőoktatási intézményeknek a következő években.
Tovább az erdeti cikkre:: Telex.hu





