Búcsú a magas kamatoktól? Még az infláció többszörösét megadják a betétekre

Az MNB a héten újra rászánta magát, hogy kamatot vágjon, de a bankok még nem követték. Egyelőre az infláció három-négyszeresét is megadják a lekötött betétekre. Ha azonban a jegybank úgy folytatja, ahogy, akkor a jó betéti kamatokért érdemes mielőbb lépni, hiszen hamarosan a bankokban is kisebb kamatokkal fognak találkozni az ügyfelek.

Tovább az erdeti cikkre:: Telex.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest