Elkezdtük figyelni, miből élünk meg időskorunkban – ez az eredmény

Minden olyan befektetés növekszik, amibe kifejezetten az időskori megélhetés érdekében tesznek pénzt a magyarok. Hosszú évek lemorzsolódása után újra emelkedik az önkéntes nyugdíjpénztárak taglétszáma, tízezrek léptek be ezekbe a kasszákba. Hasonló gyarapodás látható a nyugdíjbiztosításoknál és nyugdíj-előtakarékossági számláknál is. Mintha most már több embernek lenne fontos, hogy miből fog megélni időskorában.

Tovább az erdeti cikkre:: Telex.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest