A 109-szeres válogatott csapatkapitány már májusban elárulta, hogy csak formalitás kérdése a hosszabbítás, mert a közös folytatás a célja mindkét félnek. Szerdán sor került a hivatalos bejelentésre is, Dzsudzsák egy szezonra hosszabbította meg a szerződését.
Dzsudzsák Balázs 34 tétmérkőzésen játszott az NB I legutóbbi kiírásában, ezeken hét gól és gólpassz volt a mérlege. A Debrecen negyedik helyen zárt, így a következő szezonban elindulhatnak a Konferencia Liga selejtezőjében, amelyben három párharcot kell nyerniük a főtáblára kerüléshez. A DVSC július 23-án és 30-án, a második fordulóban kezdi majd a selejtezőket, Dzsudzsákkal a soraiban.
The post Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24sport





