Iszonyatosan megverték Borics Ádámot

Thumbnail for 6436790

Kiütéses vereséget szenvedett Borics Ádám, a kevert harcművészetek (MMA) magyar harcosa a Professional Fighters League orlandói tornáján.

A 31 éves sportoló az egymillió dollár összdíjazású viadal első fordulójában a korábbi bajnok perui Jesus Pinedóval találkozott és bár jól kezdett, az első menet közepén egy ütés kombinációtól földre rogyott, ellenfele ezt követően ráugrott és ütötte, verte, ahol érte – a bíró pedig rövid úton véget vetett a találkozónak.

A magyar bunyós amint megszűnt Pinedo cséphadarása, felállt a földről és kérdőre vonta a bírót, hogy miért állította le a meccset, ám nem sikerült meggyőznie a folytatásról, így kiesett a pehelysúlyú tornáról.

Boricsot korábban még senki sem tudta TKO-val legyőzni. A „Kölyök” becenévre hallgató magyar harcos profi pályafutása során 19 győzelem mellett a harmadik vereségét szenvedte el.

2022 októberében első magyarként világbajnoki MMA címmérkőzést vívott a sportág egyik legendájával, a brazil Patricio “Pitbull” Freirével annak ellenére, hogy a felkészülés során súlyosan megsérült, s a dél-amerikai végül pontozásos győzelmet aratott.

Kapcsolódó
Borics Ádám az első magyar, aki MMA-s címmeccset kap

Októberre tűzték ki a nagy meccs időpontját.

The post Iszonyatosan megverték Borics Ádámot first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24sport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest