Nagyjából egy hónappal a milánói olimpián elszenvedett katasztrofális bukása után az alpesi sízés legendája, Lindsey Vonn még mindig nem áll készen arra, hogy a jövőjéről beszéljen.
„Eddig a sérülésemből való felépülésre és a normális életbe való visszatérésre koncentráltam. Hat éve egyszer már visszavonultam, és a síelésen kívül is csodálatos életem volt. De hihetetlen érzés 41 évesen ismét a világ élén lenni, és új rekordokat felállítani. Ugyanakkor én vagyok az egyetlen, aki dönthet a jövőmről” – nyilatkozta a közösségi oldalán.
No, I’m not ready to discuss my future in skiing. My focus has been on recovering from my injury and getting back to normal life. I was already retired for 6 years and have an amazing life outside of skiing. It was incredible to be #1 in the world again at 41 years old and set…
— lindsey vonn (@lindseyvonn) March 15, 2026
Nincs szükségem senki engedélyére ahhoz, hogy azt tegyem, ami boldoggá tesz. Ez talán azt jelenti, hogy újra versenyezhetek, talán nem. Majd az idő eldönti. Kérlek, ne mondd meg nekem, mit kellene tennem! Majd szólok, ha döntöttem.
Sejtelmes posztjához azért hozzátette, hogy csak azért, mert még nem áll készen arra, hogy a visszavonulásról beszéljen, az nem jelenti azt, hogy versenyezni is fog a jövőben.
„Majd átkelek ezen a hídon, amikor odaérek” – jegyezte meg.
Öt hete bukott hatalmasat az olimpián
A 41 éves síző a február 8-i bukását megelőzően kilenc nappal is hatalmasat esett, és a bal térdében elszakadt az elülső keresztszalag. Ennek ellenére nem adta fel álmát, és miután két edzésen is stabilnak tűnt a lába, vállalta az indulást a versenyen is.
Később elárulta, hogy csak Tom Hackett ortopéd sebésznek köszönheti, hogy elkerülte az amputációt.
The post Lindsey Vonn lábát majdnem amputálták, de még mindig nem jelentette be a visszavonulását first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24sport





