A jelenlegi miniszterelnök, Magyar Péter, valamint elődje, Orbán Viktor is ott lesznek a Bajnokok Ligája budapesti döntőjén szombaton, írja a Blikk.
Magyar Péter miniszterelnök az UEFA meghívására részt vesz a Bajnokok Ligája szombati döntőjén
– válaszolta a lap kérdésére Szondi Vanda kormányszóvivő, míg Orbán röviden csak annyit reagált a Blikknek, hogy „ott leszek”.
Magyar majd az UEFA-elnök Aleksander Ceferin, és a magyar szövetség első embere, Csányi Sándor társaságában nézi meg a mérkőzést.
Azt nem tudni, kinek szurkolnak
A Blikk azt is megpróbálta kideríteni, hogy mely csapatnak szurkol majd a döntőben Magyar és Orbán, de ez nem derült ki.
- Előbbiről a kormányszóvivő annyit árult el, hogy a Fradinak és az AC Milannak szurkol.
- Orbán pedig azt válaszolta: „Hajrá, Puskás!”
A lap emlékeztet rá, hogy Magyar és Orbán legutóbb 2024. október 9-én, az Európai Parlament strasbourgi üléstermében találkozott egymással.
A Bajnokok Ligája-döntőt idén a címvédő Paris Saint-Germain, valamint az Arsenal vívja egymással. A szombati mérkőzés 18 órakor kezdődik a Puskás Arénában.
The post Magyar Péter és Orbán Viktor is ott lesz a budapesti BL-döntőn first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24sport





