Az év első adását a Liverpool-Manchester United meccs tárgyalásával kezdtük, ami 2-2-es döntetlennel ért véget és melynek kapcsán felmerült a többi közt az is, hogy a hiányában ismerszik meg az igazán jó játékos, illetve hogy Arne Slot miért nem lehet elégedetlen a döntetlennel.
Ezután áttértünk egy helyi hősre, aki gyerekkorától kezdve a Liverpoolban játszik, Bajnokok Ligáját és Premier League-et nyert a csapattal, csapatkapitány-helyettes, a szurkolók egyik kedvence – Trent Alexander-Arnoldról az utóbbi hetekben azonban nem a teljesítménye, hanem a szerződéshosszabbítása körüli helyzet miatt cikkeznek. Amellett, hogy a TAA-ügyet kibeszéltük, szóba került még az is, hogy Mohamed Szalah és Virgil van Dijk új szerződése szembe menne-e a liverpooli klubvezetés elveivel.
A BBC Sport kérdésére, miszerint a United a bennmaradásért küzd, Rúben Amorim azt mondta: „Úgy gondolom, hogy ez egy lehetőség, ezt tisztáznunk kell a szurkolóinkkal. De ez is az én hibám. A csapat nem fejlődik, és egy kicsit kínos a Manchester United edzőjeként sok meccset elveszíteni. Azt hiszem, az emberek belefáradtak a kifogásokba. Ennek a klubnak sokkra van szüksége.” A kiesés lehetőségének komolyságának megbeszélésén túl rávilágítottunk arra, hogy mennyire nincs idő edzeni a top futballban.
Miközben vettük fel az adást hivatalossá vált, hogy a Ferencváros kinevezte vezetőedzőnek Robbie Keane-t.
Kubatov Gábor nyilatkozatának tanulságai mellett beszéltünk arról, hogy a Fradi olyan pozícióba került, hogy a csapathoz érkező edzők ugródeszkaként tekintenek a klubra, magyar edző kinevezésének pedig az iparági hátország hiánya miatt nincs realitása.
The post Miért nem reális, hogy magyar edzője legyen a Fradinak? first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24sport