Grosch Vivien válogatott kézilabdázó távozott Debrecenből és Marosvásárhelyre igazolt, írja az MTI.
A jobbszélső Dunaújvárosban nevelkedett, majd a Váci NKSE, az MTK és 2023 óta a Debrecen játékosa volt. A DVSC színeiben 86 tétmérkőzésen 151 gólt szerzett.
A korábbi juniorválogatott játékos a debreceni évei alatt a magyar felnőtt válogatott keretébe is bekerült, eddig tíz meccsen 15 alkalommal volt eredményes és
részt vett a tavalyi világbajnokságon is.
A 29 éves jobbszélső jelentős nemzetközi tapasztalattal rendelkezik: az EHF Kupában, az Európa Ligában és a Bajnokok Ligájában egyaránt szerepelt.
The post Újabb magyar válogatott kézis igazolt a román bajnokságba first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24sport





