Rajczi Péter szerint nem szerencsés, hogy a két félidőből négy negyedet csináltak a világbajnokságon.
Tovább az erdeti cikkre:: IndexSport
Rajczi Péter szerint nem szerencsés, hogy a két félidőből négy negyedet csináltak a világbajnokságon.
Tovább az erdeti cikkre:: IndexSport