Szó szerint „szembeszállt” a forgalommal egy sofőr az M44-esen

Ismerik a viccet? Szerinte mindenki más ment szembe.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest