Háttéralku vagy a béke jele Irán és az Egyesült Arab Emírségek diplomáciai lépése?

Az iráni Forradalmi Gárda magas rangú tisztviselői a múlt héten Abu-Dzabiba látogattak.

Tovább az erdeti cikkre:: Origo

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest