Zsolti bácsi, alkotmányos válság, elszabadult politikusok – 20 éve ugyanaz a lemez megy

Ezek tönkretették az országot, bűnöző gazemberek mind – halljuk most, ahogy hallottuk 16 éve is.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest