A főváros a saját szempontjából 60-40 százalékos tulajdonrészt tartana megfelelőnek, de a kormány 25-75 százalékos arányt akar magának.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A főváros a saját szempontjából 60-40 százalékos tulajdonrészt tartana megfelelőnek, de a kormány 25-75 százalékos arányt akar magának.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG