Korrupció miatt 24 év börtönre ítélték a volt spanyol közlekedési minisztert

Thumbnail for 7142113

A bíróság az ítéletében hangsúlyozta „a közbizalom súlyos erózióját”, amit a korrupció okoz a politikai rendszerben, aláásva az állam demokratikus felépítését.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest