Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert

Migráció a téma: a KDNP-s frakcióvezető az úgynevezett migrációs paktumról kérdezte Pósfai Gábor belügyminisztert, annak kapcsán, hogy hazai és nemzetközi NGO-k „támadásba lendültek” a Tisza-kormány ellen.

Visszautasítják-e ezeket a követeléseket? – kérdezte Rétvári.

Mohos Márton / 24.hu

The post Rétvári Bence a migrációról kérdezte a belügyminisztert first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest