Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szerint a magyar vasút járműhiányos helyzete mellett különösen szembetűnő, hogy Dunakeszin klimatizált InterCity-kocsik állnak kihasználatlanul, miközben a nyári forgalom lebonyolításához a MÁV az osztrák vasúttól, az ÖBB-től kényszerül járműveket kölcsönözni.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





