Tőzsdére megy a Lime, már megint egy veszteséges céget akarnak eladni a befektetőknek

Thumbnail for 7142318

Tőzsdére megy a Lime, a magyar nagyvárosok utcáiról is jól ismert elektromos roller- és kerékpárkölcsönző vállalat, amely az elmúlt években a világ egyik legnagyobb mikromobilitási szolgáltatójává nőtte ki magát. A tőzsdei kibocsátás azért is érdekes, mert a magyar befektetők egy olyan cég részvényeihez juthatnak hozzá, amelynek szolgáltatásával nap mint nap találkozhatnak a hazai városokban, de azért is, mert a gyors növekedés ellenére a Lime továbbra sem nyereséges, így a befektetők a jövőbeli profit reményét vásárolják meg, pont, mint legutóbb a SpaceX-nél.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest