Kritikus helyzet alakult ki a Zalaszentgrót térségét ellátó ivóvízrendszerben: a szolgáltató szerint a tartalékok kimerültek, a rendszer már nem képes pótolni a megugrott vízfogyasztást. A Zalavíz Zrt. II. fokú vízkorlátozás bevezetését kezdeményezte, és arra figyelmeztetett, hogy a nyomáscsökkenések mellett immár szakaszos vízhiányok is előfordulhatnak.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





