A Fidesz vezetéséből távozó politikus azt mondja, a klubelnöki poszthoz sem ragaszkodik feltétlenül. Azt nem tudja, mennyit veszít a Ferencváros azzal, hogy a Tisza került kormányra, de azt elismerte, hogy spórolniuk kell majd.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG





