Kubatov Gábor: Ha a Fradinak az lenne az érdeke, hátrébb tudnék lépni

Thumbnail for 7143479

A Fidesz vezetéséből távozó politikus azt mondja, a klubelnöki poszthoz sem ragaszkodik feltétlenül. Azt nem tudja, mennyit veszít a Ferencváros azzal, hogy a Tisza került kormányra, de azt elismerte, hogy spórolniuk kell majd.

Tovább az erdeti cikkre:: HVG

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest