Évtizedek óta nem tapasztalt vízhiány alakult ki Zalaszentgrót térségében, ezért 29 településen másodfokú vízkorlátozást kellett elrendelni, elsősorban az ivóvízhálózatról történő öntözések miatt – közölte a Zalavíz Zrt. elnök-vezérigazgatója kedden.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





