Kíméletlenül tombol a hőhullám, megdőlt az éjszakai melegrekord - Már egy atomerőművet is be kell zárni Franciaországban

Thumbnail for 7143710

Franciaországban megdőlt az éjszakai melegrekord: keddre virradóra regisztrálták a legmelegebbet a mérések 1947-es kezdete óta – jelentette be a meteorológiai szolgálat, a Météo-France. Délután az ország délnyugati részén 44 Celsius fokos hőmérsékletre számít a meterológiai szolgálat, ezért egy atomerőművet bizonsági okokból leállítottak.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest