Kőkemény amerikai tárgyaló vette kezébe Irán ügyét, kritikus kérdések kerülnek napirendre

Thumbnail for 7144400

Marco Rubio amerikai külügyminiszter kedden megérkezett az Egyesült Arab Emírségekbe, ahol a Perzsa-öböl menti amerikai szövetségesekkel egyeztet az Egyesült Államok és Irán között formálódó megállapodásról. A látogatás célja Rubio szerint elsősorban az, hogy Washington meghallgassa a térségbeli partnerek biztonsági és gazdasági aggályait, és azok szempontjait figyelembe vegye az Iránnal folytatott tárgyalások következő szakaszában – írja a CNN.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest