A legtöbb esetben szülők fordultak az ombudsmanhoz, miután úgy látták, hogy nevelők, pedagógusok jogsértő módon viselkedtek a gyerekekkel.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
A legtöbb esetben szülők fordultak az ombudsmanhoz, miután úgy látták, hogy nevelők, pedagógusok jogsértő módon viselkedtek a gyerekekkel.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG