Közel két és fél éves szünet után tartottak újra kormányfői V4 csúcsot. A gödöllői találkozó után szóba került az is, mi lehetett az oka a visegrádi négyek halódásának.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG
Közel két és fél éves szünet után tartottak újra kormányfői V4 csúcsot. A gödöllői találkozó után szóba került az is, mi lehetett az oka a visegrádi négyek halódásának.
Tovább az erdeti cikkre:: HVG