„Nem mondtad, hogy baj van...” – megrázó sorokkal búcsúztak Németh Zsanett-től

„Két napja hívtál, de nem hívtalak vissza, ma hívtalak, most már te nem veszed fel…”

Tovább az erdeti cikkre:: IndexSport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest