Elkeserítő a helyzet a magyarok egyik kedvenc nyaralóhelyén: soha nem volt még ilyen rossz állapotban

És még csak nyár eleje van.

Tovább az erdeti cikkre:: Femina

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest