Rúzsa Magdi elmondta, miért volt kórházban a kisfia

Rúzsa Magdi június elején tett ki az Instagram-oldalára egy fotót, melyen egyik kisfia látható kórházi ágyban fekve. Az énekesnő posztjában háláját fejezte ki az egészségügyben dolgozóknak, akikről azt írta: „Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között!” Hogy milyen okból kellett kórházba menniük, arról akkor nem számolt be – de most, bő két héttel később mesélt róla az Abaházi Presszóban.

Abaházi Csaba kérdésére Rúzsa Magdi elárulta, alapvetően védi a magánéletét, de vannak pillanatok, amikor szeretne megnyilvánulni és hálát adni.

Van, amikor a lelkemből érzem, hogy szeretném világgá kiabálni. Mert fontos pillanat volt az életemben. És elképesztően rettegtem. Még úgy is, hogy nem hatalmas dologról van szó: kivették a kisfiam manduláját, mert szegénykém már alig kapott levegőt. Ez volt az első ilyenfajta műtét. Fél az ember. Meg hát én, ugye, az egészségügyből jövök

idézi az egykori Megasztár-győztest a story.hu.

Posztol a gyerekeiről, de nem mutatja őket

Rúzsa Magdi hármasikrei – Lujza, Keve és Zalán – 2022 februárjában születtek meg. Bár az énekesnő gyakran posztol gyerekeiről, az arcukat sosem szokta megmutatni.

Az ikrek negyedik születésnapja alkalmából ilyen képeket mutatott róluk:

Kapcsolódó
Inkubátorban fekvő hármas ikreiről mutatott eddig nem látott fotókat Rúzsa Magdi

Lujza, Keve és Zalán negyedik születésnapja alkalmából posztolta a képeket.

The post Rúzsa Magdi elmondta, miért volt kórházban a kisfia first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest