Nagy bejelentést tett Vitézy, de a járműjavító dolgozói mást állítanak

Újraindult volna a fővizsgáztatás, de az ott dolgozók szerint eddig is ment.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest