Szivárgás történt a CATL debreceni gyárában, megszólalt a vállalat

Thumbnail for 7147711

Közel egy liter dietil-karbonát szivárgott ki csütörtök délelőtt a CATL debreceni akkumulátorgyárában egy lefejtési művelet közben. A vállalat közlése szerint a szivárgást néhány percen belül elhárították, személyi sérülés nem történt, az eset körülményeinek tisztázására pedig belső vizsgálat indult.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest