Közel egy liter dietil-karbonát szivárgott ki csütörtök délelőtt a CATL debreceni akkumulátorgyárában egy lefejtési művelet közben. A vállalat közlése szerint a szivárgást néhány percen belül elhárították, személyi sérülés nem történt, az eset körülményeinek tisztázására pedig belső vizsgálat indult.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





