Az Orbán-rendszer a vádlottak padján, kimondták a legsúlyosabb vádat az elmúlt 16 évről

A kormányfő „Tisztítótüzet” hirdetett, de vajon le lehet-e jogállami eszközökkel bontani egy maffiaállamot?

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest