Rossz hírt kaptak az Xbox-vásárlók

Thumbnail for 7147720

Ismét megemeli az Xbox konzolok árait a Microsoft. Augusztus 1-jétől a 512 gigabájtos modellek 100 dollárral, míg az 1 terabájtos változatok 150 dollárral drágulnak, miközben a techóriás fokozatosan kivezeti a piacról a 2 terabájtos Xbox Series X modellt – közölte a The Verge.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest