A rendőrség folytatja a hetek óta zajló közbiztonsági akciót a főváros XI. kerületében lévő Kelenföldi vasútállomás környékén: egy hét alatt 24 embert fogtak el vagy állítottak elő – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) pénteken a police.hu oldalon.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio




