Magyar Péter hét főispánt nevezett ki

Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök – derül ki a Magyar Közlönyben pénteken megjelent határozatból.

A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára

  • Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal,
  • Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal,
  • Cseresnyés Bélát a Zala Vármegyei Kormányhivatal,
  • Fröhlichné Hamar Editet a Veszprém Vármegyei Kormányhivatal,
  • Kovács Évát a Heves Vármegyei Kormányhivatal,
  • Sinka-Ács Juditot a Somogy Vármegyei Kormányhivatal
  • és Tyukodi Dávidot a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki június 29-ei hatállyal Magyar Péter.

The post Magyar Péter hét főispánt nevezett ki first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest