Sztrájkba lépnek az energipari dolgozók, nagyot esik a norvég kitermelés

Thumbnail for 7149324

Az olajipari szolgáltatásokban dolgozók sztrájkja és a bejelentett kizárások miatt Norvégia olaj- és gáztermelése a jövő héten mintegy napi 12 ezer hordó kőolaj-egyenértékkel csökkenhet – közölte pénteken az Offshore Norway iparági szövetség a Reuters szerint.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest