Egyre több pénzt vesznek le a bankszámlájukról az oroszok, a jegybank szerint nincs baj

Thumbnail for 7149447

Az orosz jegybank pénteki közleménye szerint nincs szükség további intézkedésekre a bankrendszer stabilizálásához, bár az utóbbi hónapokban érezhetően megugrott a készpénzfelvétel, amit a szakértők az internetkimaradások és a fizetési rendszerek esetleges fennakadásai miatti lakossági aggodalmakkal magyaráznak – írja a Reuters.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest