Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz

Thumbnail for 7151073

A rendkívüli forróság miatt harmadfokú hőségriadó és több régióban piros figyelmeztetés van érvényben, a mai csúcshőmérséklet pedig akár a 41 fokot is elérheti, amivel egy közel kilencvenéves napi melegrekord dőlhet meg – írta meg az Időkép.

Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest