Az MNB a héten újra rászánta magát, hogy kamatot vágjon, de a bankok még nem követték. Egyelőre az infláció három-négyszeresét is megadják a lekötött betétekre. Ha azonban a jegybank úgy folytatja, ahogy, akkor a jó betéti kamatokért érdemes mielőbb lépni, hiszen hamarosan a bankokban is kisebb kamatokkal fognak találkozni az ügyfelek.
Tovább az erdeti cikkre:: Telex.hu





