Az elmúlt napok rendkívüli hőhulláma komoly terhet ró a szervezetre és a betegellátásra egyaránt. Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter a Facebook-oldalán ezért azt kérte, hogy a sürgősségi osztályokat csak indokolt és halaszthatatlan esetben keressük fel.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





