Egy villamos és egy személyautó ütközött össze a XI. kerületi Bartók Béla úton, a Tétényi köznél. A baleset részletei egyelőre nem ismertek
A Katasztrófavédelem annyit közölt, hogy a baleset idején a villamos nem szállított utasokat, az autóban pedig csak a sofőr tartózkodott.
Azt írták: a fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanítják a gépkocsit és a balesethez a társhatóságok, mentők, tűzoltók is megérkeztek.
A baleset miatt a 19-es és a 49-es villamos helyett Kelenföld vasútállomás és a Móricz Zsigmond körtér között pótlóbusz közlekedett, de már helyreált a forgalmi rend.
The post Villamos és autó ütközött Újbudán first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





