Megkéseltek egy embert a Serényfalva külterületén lévő buszmegállóban. A Miskolci Törvényszék tájékoztatása szerint a fiatalkorú gyanúsított odalépett a későbbi áldozatához a megállóban, és kérdőre vonta őt egy testvérét ért incidens miatt.
Miután a sértett nemleges választ adott neki, a fiatal elővett egy kést, és a hasán és a veséjénél megszúrta a vitapartnerét. A megkéselt személy a helyszínről való menekülése közben segítséget kért.
Az áldozat nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett, azonban a használt eszközre és a támadott testtájékra figyelemmel a gyanúsított cselekménye súlyosabb sérüléseket, akár halálos kimenetelt is eredményezhetett volna.
Az ügyben eljáró nyomozási bíró elrendelte a bűncselekménnyel gyanúsított fiatal letartóztatását. A végzés nem végleges.
The post Késsel vett elégtételt a testvérét ért sérelem miatt egy fiatal first appeared on 24.hu.
Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu





