Lassan járhatóvá válik a pesti belváros

Minden felvonuló felért az Erzsébet hídra. Megvannak a nemzeti szinű és a szivárványos lobogók is.

A híd lábánál szolgálatot teljesítő rendőrök tájékoztatása szerint fokozatosan adják vissza a forgalomnak a felvonulás útvonalát. Mire az utolsó ember is átér Budára, Pesten megszűnnek a korlátozások.

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

The post Lassan járhatóvá válik a pesti belváros first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest