Vitézy az InterCitykről is beszél

Ha azokon az IC-ken, amelyeken nem lehet nyitni az ablakokat, leáll a klíma, ki kell őket állítani a forgalomból, közölte a miniszter.

The post Vitézy az InterCitykről is beszél first appeared on 24.hu.

Tovább az erdeti cikkre:: 24.hu

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest