Megvalósul Vitézy régi vágya, Budapesten marad a Közlekedési Múzeum

Helye az egykori Északi Járműjavító területén, a Diesel-csarnok környékén lesz.

Tovább az erdeti cikkre:: Index

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest