A vb-t lenyomták, saját ellenfeleikkel azonban sorozatban harmadszor sem bírtak New York büszkeségei

A norvégok újabb inváziója elmaradt, de bizonyos szempontból jobb volt így.

Tovább az erdeti cikkre:: IndexSport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest