Pánik, megnyirbált költségvetések, eltűnő extra fizetések – ez vár az NB I-re a kormányváltás után

Egymásnak feszülnek a vezetők, a játékosok és a menedzserek a kormányváltás után.

Tovább az erdeti cikkre:: IndexSport

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest