Visszavonulót fújt az önkormányzat, egyelőre nem lesz Fenyő Miklós-szobor a XIII. kerületben
Az önkormányzat szerint „a nyilvánosságban kialakult vita és a különböző szakmai álláspontok megismerése” miatt újra kell gondolni a koncepciót. Tovább az erdeti cikkre:: HVG




