Svájcban lezárult az amerikai–iráni tárgyalások első fordulója, amelyen a felek több megállapodást is kötöttek. Irán közlése szerint feloldották az iráni olajra vonatkozó szankciókat, és a külföldön zárolt eszközöket is visszakapták, Washington azonban egyelőre nem erősítette meg ezt az információt – jelentette a CNN.
Tovább az erdeti cikkre:: Portfolio





